שירות מיוחד של צ'קים המשמש כאשראי חוץ בנקאי

פותח מודל ניהול סיכונים פיננסי, שעל בסיסו היא מאפשרת לבתי העסק לקבל צ'קים מלקוחותיהם ללא חשש שמא הצ'קים לא יכובדו. הידע והניסיון הרב של החברה ביחד עם מאגרי המידע ומערכות המחשוב המתקדמות מאפשרים לה לבדוק מאות פרמטרים באופן ממוחשב, בתוך שניות וברוב המוחלט של העסקאות ניתנת תשובה אוטומטית ע"י המערכת באופן מיידי, כך שתשלום באמצעות צ'ק שניתן לבית העסק אשר אושר על בסיס מודל ניהול הסיכונים של החברה, הינו חסר סיכון פיננסי עבור בית העסק בדיוק כמו תשלום בכרטיס אשראי.

צ'ק כאשראי חוץ בנקאי

כ- 44% מהתשלומים בישראל מבוצעים באמצעות צ'קים, כאשר בשנת 2018 סכום הצ'קים עמד על 957 מיליארד ₪, וכ- 118 מיליארד ₪ שולמו בבתי עסק קמעונאיים.

היכולת של הצרכן הסופי לבצע תשלומים בבתי עסק באמצעות צ'קים, יוצרת עבורו מסגרת אשראי חוץ בנקאית ומאפשרת לו להגדיל את יכולת התשלום שלו מעבר למסגרת האשראי שנקבעה לו ע"י הבנק וע"י חברות כרטיסי האשראי. קיימים יתרונות רבים גם לבעלי העסקים במתן אפשרות לצרכן לשלם בצ'קים, בהגדלת מחזור המכירות ע"י הגדלת חוג הלקוחות והעמקת המכירה ללקוחות קיימים.

נתח הצ'קים מסך התשלומים עומד על כ- 18% ובתי העסק בישראל מבינים את החשיבות בקבלת צ'קים כאמצעי תשלום לגיטימי בבתי העסק.

שירות צ'ק פלוס

במסגרת השירות החברה מתחייבת לבדיקת צ'קים עבור בתי העסק הנמנים על לקוחותיה. כל צ'ק שנמסר לבית העסק מלקוחותיו נבדק בזמן אמת באמצעות המערכת הטכנולוגית של החברה ובמידה והתחייבנו לפירעון הצ'ק בית העסק יכול לקבלו ללא כל חשש מאי פירעונו. במידה והצ'ק לא יכובד החברה תזכה את חשבון הבנק של בית העסק בסכום הצ'ק. בכך אנו הופכים את הצ'ק לאמצעי תשלום בטוח וחשוב בעסק שלך בדיוק כמו התשלום באמצעות כרטיס אשראי.

שירות מימון פלוס

שירות משלים לשירות הצ'ק פלוס, הכולל הקדמת פירעון לצ'ק ע"י תשלום סכום הצ'ק מראש ע"י החברה כנגד קבלת הצ'ק. שירות זה מאפשר קבלת צ'קים באופן בטוח יותר, תוך הגדלת מחזור המכירות, להרחיב את מעגל הלקוחות המביאים לצמיחת רווחיות בית העסק. שירות זה מהווה פתרון כולל לפעילות הצ'קים החל מאישורה של החברה להתחייבות לפרעון הצ'ק בקופת בית העסק ועד להעברת הכסף לחשבון הבנק שלך.

שירות הו"ק פלוס

שירות חדש ומהפכני, המביא את הקדמה הטכנולוגית ומציע אמצעי תשלום נוסף! קבלת תשלום בהוראת קבע דיגיטלית בבית העסק שלך! השירות מקנה ללקוחות בית העסק לבצע עסקאות ללא מגבלות תקרות האשראי המוקצים לו בבנק ו/או בחברות כרטיסי האשראי ובפריסה רחבה ונוחה. והכל מתבצע בזמן אמת דרך הסלולרי בקליק!

שירות אבטחת הלוואות

כחלק משת"פ עסקי עם גופים פיננסיים מובילים במשק מאפשרת החברה סליקת תשלומים, הליך חיתום הלוואות.

היתרון של החברה הינו סליקת תשלומים נמצא בידע הרב שלה ובמאגר המידע אותו צברה עם השנים, ולכן עבורה, החלטה מסוג זה הינה קלה לביצוע. היכולת של הגוף העסקי לתת הלוואות באמצעות החיתום דרך החברה לסליקת תשלומים, מאפשר לה להגדיל את כמות הלקוחות שלהם ניתנת ההלוואה וכן את גודל ההלוואה, תוך צמצום הסיכון.

שירות אשראי פלוס

קיימת התחייבות לפירעון החשבוניות שבית העסק ניפק ללקוחותיו כנגד סחורה או שירותים אותם מסר ללקוח. במידה והגיע מועד התשלום על החשבונית ולא התקבל התשלום בגינה, החברה אחראית להעביר לבית העסק את התשלום בגינה.

0 תגובות

השאירו תגובה

מעוניין להצטרף לדיון?
תרגיש חופשי להשתתף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.