התקשרו עכשיו!

הנך כאן:

יועץ עסקי רב תחומי

פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום הזמן עכשיו!

תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה :

ייעוץ וליווי עסקי

"יועץ  עסקי" הוא שם כולל לתהליך של אבחון, ייעוץ ומתן כלים מקצועיים לבתי עסק, ייעוץ עסקי מקיף את הפעילות העסקית על כל היבטיה, מבחינה ארגוניתניהוליתפיננסיתשיווקית ותפעולית לוגיסטית.

ייעוץ עסקי רב-תחומי

אנו בשטרן יועצי ניהול רושמים לזכותנו ניסיון רב שנים בייעוץ לעסקים במגוון תחומים רחב, והבאתם לשינוי, התייעלות ולהגדלת הרווחיות.

ייעוץ לעסקים קטנים

שרותי הייעוץ שלנו ניתנים בכל שלב של חיי העסק, החל מעסקים בתחילת דרכם הנסמכים על הניסיון הרב שלנו, דרך עסקים קיימים שמחפשים דרכים חדשות להתייעלות וצמיחה, ועד עסקים ותיקים המתקשים להתמודד עם תנאי שוק משתנים וצריכים סיוע לחולל שינוי. קרא עוד…

אולי יעניין אותך גם :

איך ייעוץ ארגוני יכול להגדיל את הרווחים בחברה שלכם?

יועץ עסקי מחיר – פגישת ייעוץ הזמן עכשיו

אימון עסקי

תוכנית עסקית

למה צריך לבצע שינויים בעסקים? ניהול שינוי בעסקים

גורמי הכישלון בעסקים

החלטה טובה שלב אחרי שלב

שגרת ניהול טובה למנהלים או לא?

1

במה אנחנו מתמחים?

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי – הוא תהליך כולל שמורכב מאבחון מדויק של מצב העסק במגוון רחב של היבטים ותחומים, ייעוץ שנשען על ידע רחב היקף וניסיון עשיר ומתן כלים יקרי ערך למנהלים ולעובדים נוספים על-מנת שיוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם ושל העסק.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – הוא השם הכולל למתן עצות, כלים וליווי בית עסק בתחומיו הארגוניים, השיווקיים, האסטרטגיים, הפיננסיים והשוטפים. ייעוץ עסקי ניתן בכל שלב בהווייתו של עסק – עסק צעיר בשלבי הקמתו או חסר ניסיון וזקוק לפיתוח וקידום, עסק מנוסה שלא הגיע לשיאו או נמצא במשבר וזקוק להכוונה, ואף עסקים ותיקים שמנסים לעמוד בקצב התזזיתי של השוק כיום וזקוקים לשינוי.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים – ייעוץ עסקי לעסקים קטנים מקצועי מאפשר לך ללמוד מניסיונם של אחרים ולחסוך לעצמך זמן יקר וטעויות כואבות. יועץ עסקי הוא לרוב מומחה בתחום עסקי מסוים – מימון, שיווק, מודלים עסקיים, התנהלות תפעולית וכדומה.

ייעוץ פיננסי לעסקים

ייעוץ פיננסי לעסקים – ניהול עסק כרוך מטבעו בקבלת החלטות פיננסיות רבות ומשמעותיות. במקרים רבים, ובפרט כשמדובר על חברות קטנות ובינוניות, הידע הקיים בעסק אינו מספיק על-מנת להבטיח התנהלות מיטבית תוך התייחסות הן לצרכים בהווה והן לתוכניות עתידיות.

ייעוץ ופיתוח עסקי

ייעוץ ופיתוח עסקי – אם אתה עומד בפני הקמת עסק או הרחבה של עסק קיים, מחפש דרכים להיחלץ ממשבר או דווקא למנף את ההצלחה – היועצים של שטרן יועצי ניהול יסייעו לך לבחור את המהלכים הנכונים ולבצע אותם בהצלחה.

ייעוץ ארגוני – ייעוץ אסטרטגי – יועץ ארגוני

ייעוץ ארגוני – ייעוץ אסטרטגי – יועץ ארגוני – תהליך מערכתי לזיהוי ולמציאת פתרונות לבעיות ארגוניות. תחילתו באבחון ארגוני הנועד לאבחן את נקודת החולשה ונקודת החוזק של הארגון. בדיקת ה-S.W.O.T תהליך צמיחת הארגון, וליווי הארגון לצורך טיפול בנקודות המעכבות הצלחה.

ייעוץ ארגוני

ייעוץ ארגוני – אם אתה רוצה לשפר את ההתנהלות הפנים ארגונית, להצמיח את העובדים ולהתמודד טוב יותר בסביבה תחרותית – שרותי הייעוץ הארגוני שלנו יסייעו לך במיפוי, תכנון וביצוע, עד להשגת התוצאה המבוקשת.

ייעוץ ניהולי

ייעוץ ניהולי – שירות רב-גוני להתנהלות עסקית רווחית, החל מייעוץ אישי נקודתי, דרך ייעוץ מקצועי והדרכה שוטפת ועד גיבוש צוותים ייעודיים לעמידה במטרות התכנון.

ייעוץ לעסקים משפחתיים וניהול כלכלת המשפחה

ייעוץ לעסקים משפחתיים וניהול כלכלת המשפחה – שרותי הייעוץ שלנו מסייעים לכם להעצים את היתרונות של העסק המשפחתי, להתמודד במקצועיות עם קשיים וקונפליקטים, לנהל בהצלחה את כספי המשפחה בנפרד מכספי העסק ולהכשיר את הקרקע לדורות הבאים.

ייעוץ שיווקי לעסקים

ייעוץ שיווקי לעסקים – כשמדובר בקידום המטרות העסקיות שלך, שיווק הוא שם המשחק. שימוש נכון באמצעי שיווק גלויים וסמויים, במדיה ובנקודות המכירה, הוא מה שיהפוך את השרות או המוצר שלך להצלחה מסחרית.

ייעוץ בהנדסת תעשייה וניהול

ייעוץ בהנדסת תעשייה וניהול – ייעוץ במגוון התחומים של הנדסת תעשייה וניהול, במטרה ליצור סביבת עבודה יעילה ולהעלות את ביצועי העסק ורווחיותו. הייעוץ יסייע לארגון להפיק את מרב התועלת מהמשאבים העומדים לרשותו – הן ממשאבי אנוש והן משאבים חומריים וטכנולוגיים.

ייעוץ לחנויות קמעונאיות וזכיינות

ייעוץ לחנויות קמעונאיות וזכיינות – הקמת חנות משלך או שיפור הביצועים של חנות קיימת, בניית העסק כרשת זכיינית או הצטרפות כזכיין לרשת מצליחה – כל אלו הן הזדמנויות למינוף הפעילות העסקית שלך.

ייעוץ בתחום מיזוגים והשקעות בעסקים

ייעוץ בתחום מיזוגים והשקעות בעסקים – כמו בכל שידוך, חיבור בין שני גורמים עסקיים תלוי במידת ההתאמה ביניהם וביצירת ערך מוסף עבור כל אחד מהצדדים. זהו אחד מתחומי המומחיות הבולטים של שטרן יועצי ניהול.

המומחה בדרך אליך!

השאר/י כאן את פרטיך ונקבע לך פגישת אבחון ראשונית

ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי
Call Now Button