התקשרו עכשיו!

ייעוץ ניהול

פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום הזמן עכשיו!

תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה :

ייעוץ ניהול

ייעוץ ניהול – ניהול נכון הוא המפתח להתנהלות עסקית רווחית, בעיקר במצבים בהם העסק עומד בפני נקודות מפנה, כמו פיתוח והרחבה, הבראת עסק בקשיים או פתרון משברים.

שטרן יועצי ניהול מעמידים לרשותך יועץ המעניק לך שרות רבגוני, החל מייעוץ אישי נקודתי, דרך ייעוץ מקצועי ו הדרכה שוטפת ועד גיבוש צוותים ייעודיים לעמידה במטרות התכנון. זאת – במטרה להקנות לצוות הניהולי טכניקות עבודה עדכניות ויעילות, כולל אפשרות של ליווי וחניכה עד להטמעתן.
הפעילות שלנו כוללת השתתפות פעילה בייזום וחשיבה ניהולית, אימון בשיטות ניהול מתקדמות לרבות "אימון אחד על אחד" תוך ביצוע עבודה Training On The Job  חונכות עסקית, הנחיית תהליכי סיעור מוחות, טיפול בבעיות מיוחדות, וייעוץ אישי להתמודדות מוצלחת עם התפקיד הניהולי ואתגריו.

לנו המומחיות הדרושה כדי לסייע לך להתמודד עם אתגרי הניהול השונים :

time-management-techniques-for-project-managers-840x430

שטרן יועצים לניהול

גיבוש החזון העסקי ומטרות העסק

החזון אשר מכוון את דרכו של העסק מנקודת המוצא לעבר היעדים שהוא מציב לעצמו. תהליך גיבוש החזון עונה על שאלות היסוד של העסק: מה אנו רוצים ליצור / לפתח / להקים בארגון? כיצד ניתן להגשים זאת? מהם המשאבים הנדרשים לשם כך מבחינה כספית, ציוד וכוח אדם? התשובות לשאלות אלו הן המפתח להתנהלות עסקית מוצלחת.

ניהול כספי לעסקים קטנים ובינוניים

אבחון, תכנון, הכוונה ובקרה של כל הפעולות וההוצאות הכספיות השוטפות בארגון, כולל: ניתוחים כלכליים, הקמה והפעלה של מערכת בקרה עסקית, הכנת תכניות עסקיות ופיננסיות לטווח קצר בינוני וארוך, הכנה וליווי של תכניות להבראה, התייעלות, פיתוח והתחדשות, מעקב ספקים ולקוחות, גביה ותשלומים.

ניהול מלאי

תכנון וניהול המלאי הוא אחד המרכיבים המרכזיים ברווחיות העסק ותזרים המזומנים שלו. אנו בודקים ומשפרים את תהליכי העבודה והבקרה, במטרה להגיע למערכת אופטימלית אשר תקטין את העלויות של מלאי עודף, ומאידך תמנע את ההפסדים שעלולים להיגרם כתוצאה ממצבי חוסר במלאי.

תכנון, בנייה וניהול תזרים מזומנים

בדיקה, תכנון ו ניהול תזרים מזומנים לעסק בהתאמה לפעילות השוטפת והצפויה. ניהול התזרים משמש בסיס חיוני לקבלת החלטות כספיות, ומסתמך על תקבולים מלקוחות, תשלומים לספקים ורשויות, השקעות והתחייבויות – כולל צפי עתידי של הכנסות והוצאות שוטפות ומיוחדות. דו"ח תזרים מזומנים חיוני במיוחד לעסקים המנהלים חשבונות במספר בנקים במקביל, ומאפשר ניהול מושכל של חשבונות אלה.

ניהול ממוקד

איך לעשות יותר עם מה שיש? איך להתמודד בהצלחה עם מה שאין? שיטת "הניהול הממוקד" מאפשרת קבלת החלטות במצבים של משאבים מוגבלים, אילוצים והתנגשות של צרכים. השיטה מקנה כלים לתיעדוף מטרות ותיעול המשאבים, תוך מדידה ובקרה של התוצאות, במטרה להפיק את המקסימום בתנאים הקיימים.

טכניקות לניהול זמן אפקטיבי

בחן את "הניהול העצמי" שלך: האם יש לך תכנית פעולה למימוש המטרות שלך? האם אתה מצליח לנצל את הזמן באופן יעיל? יודע להאציל סמכויות?
כדי להבין ולנהל אחרים, אתה צריך קודם כל לדעת לנהל את עצמך, תוך התייחסות לכל "הכובעים" שאתה חובש – מנהל (או בעל מספר תפקידי ניהול), בן זוג, הורה, חבר בקהילה וכו'. אנו נספק לך טכניקות אפקטיביות וברות מדידה לניהול עצמי ושמירה על חיים מאוזנים.

גישור עסקי

שטרן יועצי ניהול מתמחים בפתרון חילוקי דעות בין מנהלים ושותפים עסקיים, בחברות משפחתיות, שותפויות ועוד. במסגרת זו אנו מהווים ערוץ תקשורת הוגן אמין ונייטרלי בין הצדדים ופועלים לגיבוש דרכי פשרה לסיום הסכסוך, כדי למנוע את התדרדרות העסק לדרך ללא מוצא. במקרה הצורך אנו מסייעים בתפעול השוטף באמצעות ניהול במיקור חוץ, עד להשגת פתרון קבע שיהיה מקובל על הצדדים.

אולי יעניין אותך גם :

שרותי ניהול חיצוניים לעסקים

איך לומדים ומשנים ארגון? "מודל הקרחון"

גישות חדשניות בניהול

מנהל היכן המקום האמיתי שלך (שיטת גמבה Gemba היפנית)?

המלך והתרנגול – סיפור עם מוסר השכל על משמעותה של מקצוענות בניהול

שגרת ניהול טובה למנהלים או לא?

האם אצלך בארגון יש ישיבות? האם הישיבות מתנהלות ביעילות

האם אתם המנהלים כבאים או עוסקים בכבאות ניהולית?

טכניקות לניהול זמן אפקטיבי

האם אתה מנהל ראקטיבי או פרואקטיבי?

שיפור מיומנויות ניהול ושיפור ביצועים – ראשי צוותים, מנהלים

סקרים ארגוניים

האם אני המנהל, טיפוס דחין ניהולי?

גורמי הכישלון בעסקים

המומחה בדרך אליך!

השאר/י כאן את פרטיך ונקבע לך פגישת אבחון ראשונית

ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי
Call Now Button