התקשרו עכשיו!

הנך כאן:

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום הזמן עכשיו!

תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה :

ייעוץ עסקי לעסקים

ייעוץ עסקי הוא השם הכולל למתן עצות, כלים וליווי בית עסק ב תחומיו הארגוניים, ה שיווקיים, ה אסטרטגיים, ה פיננסיים והשוטפים.

ייעוץ עסקי ניתן בכל שלב בהווייתו של עסק – עסק צעיר בשלבי הקמתו או חסר ניסיון וזקוק לפיתוח וקידום, עסק מנוסה שלא הגיע לשיאו או נמצא במשבר וזקוק להכוונה, ואף עסקים ותיקים שמנסים לעמוד בקצב התזזיתי של השוק כיום וזקוקים לשינוי.

תהליך עבודתו של יועץ עסקי מתחיל ב ניתוח פעילויות העסק ע"י איסוף נתונים, תצפית, שיחות עם העובדים וכו', באמצעותם מאתר היועץ העסקי את נקודות החזקה והתורפה של העסק. בהמשך, היועץ בונה, בשיתוף עם ההנהלה, תוכנית עבודה או תוכנית עסקית או תוכנית שיווקית לשיפור הליקויים והבאת העסק ליעדיו (לעיתים תוך הצבת יעדים, מטרות ופרוייקטים חדשים), ומלווה את יישום תוכנית זו ע"י בקרה והכוונה מקצועית כגורם חיצוני.
 

small-business-consulting

שכירת ייעוץ חיצוני לבית עסק טומנת בחובה הרבה יתרונות:

  • היועץ, מתוקף תפקידו, חשוף להרבה בתי עסק ולכן מורגל בטיפול בבעיות מגוונות ומצבים שונים.
  • היועץ נמצא במעקב מתמד אחר מציאות השוק ודרישותיו.
  • עקב הכשרתו וניסיונו היועץ הוא בעל הראיה המקצועית לאבחן עכבות (הן פנימיות – יעילות, ניהול, כ"א, זמן, ידע, סדר עדיפויות והן חיצוניות – תחרות, כספיות ועוד), ידע מקצועי למתן פתרונות יצירתיים ואפקטיביים ויכולת ניבוי טובה להצלחה.

כוחו של ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

יפה גם בעיתות משבר וגם ובעיתות פריחה. הזדמנויות עסקיות צצות כל הזמן ורק בעל ניסיון מיומן ידע לזהות את המתאימה לכל עסק.
בעת משבר, עסקים זקוקים להכוונה והתייעלות על מנת לשרוד ולגבור על מתחריהם. ואילו בתקופות טובות יותר – ייעוץ עסקי עשוי להיות ההבדל בין עסק שגומר את החודש לבין עסק מצליח שמרחיב את מאגר לקוחותיו, מעלה באופן שיטתי את רווחיו ושומר את שמו בראש בתי העסק בתחומו.
חשוב לזכור – ייעוץ עסקי אפקטיבי אך ורק כאשר בית העסק על כל עובדיו והנהלתו רתומים למשימה ולתהליך. בעזרת ליווי עסקי – השמיים הם הגבול.
 
אולי יעניין אותך גם :
 

המומחה בדרך אליך!

השאר/י כאן את פרטיך ונקבע לך פגישת אבחון ראשונית

ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי
Call Now Button