התקשרו עכשיו!

ניהול משאבי אנוש

פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום הזמן עכשיו!

תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה :

ניהול חיצוני / ניהול במיקור חוץ / שרותי ניהול חיצוני – משאבי אנוש וכוח אדם

בארגונים קטנים ובנינוניים שבהם אין אחראי על משאבי אנוש, עלול תחום חשוב זה "ליפול בין הכסאות". העברתו לגוף חיצוני, יועץ ארגוני מומחה בניהול משאבי אנוש היא הפתרון הטוב ביותר. לגוף מסוג זה יש את הכלים והשיטות לגיוס כוח אדם האיכותי והמתאים ביותר, תגמול והעצמת עובדים, הנעה לתוצאות ופיתוח גאוות יחידה.
אנו בשטרן יועצי ניהול דואגים לטפח את הנכס החשוב ביותר בכל עסק – כוח האדם שבו, החל מהעובדים הזוטרים, דרך דרגי הביניים ועד למנהלים הבכירים, ליצירת סביבת עבודה נעימה, תומכת ומקצועית.

ניהול משאבי אנוש

גיוס כוח אדם

אנו נסייע לכם באיתור והתאמה מקצועית של עובדים איכותיים, החל מהאיתור והגיוס ועד השלמת תהליך ההשמה והקליטה של העובד בארגון, כולל: הגדרת התפקיד ועיצוב פרופיל המועמד, פרסום מודעות "דרושים", מיון ממוקד של קורות החיים המתקבלות, זימון מועמדים, ביצוע ראיונות והמלצה על המועמד המתאים, ליווי העובד בתהליך מסודר של קליטה והשתלבות בארגון.

ניהול כוח אדם

 • תכנון וחקר – הגדרת המדיניות והצרכים של הארגון, מבנה ארגוני, תפקידים וסמכויות.
 • העסקה, שכר ותקבולים – מבנה ושיטות שכר, תנאי העסקה ופרישה, הטבות סוציאליות, שיתוף ברווחים.
 • יחסי עבודה – הסכמי עבודה, ועדי עובדים, איגוד מקצועי, ארגוני מעסיקים, סכסוכי עבודה ותלונות.
 • פעולות רווחה – הטבות, פעילות חברתית, קרנות סיוע, דאגה למשפחת העובד, עיתון פנימי.
 • תיקי עובדים וסטטיסטיקה – ניהול תיקי עובדים ותיקים, נוכחות והיעדרות, נתוני פעילות והישגיות, ניתוחים סטטיסטיים, דו"חות תקופתיים.
 • בקרה והערכה – הטמעת שיטות להערכת עובדים ותגמולם, הגברת ביצועים, שימור העובדים ושיפור האקלים הארגוני.
 • שינוי והתחדשות – ליווי תהליכי שינוי וארגון מחדש, תוך יצירת תקשורת חיובית שתבטיח שיתוף פעולה בין כל חלקי החברה.

ניהול משאבי אנוש

העצמה ופיתוח יכולות אישיות

 • הדרכות – ביצוע הדרכות, סדנאות, קורסים וימי עיון לעובדים ולצוות הניהולי.
 • אימון מנהלים ועובדים : אימון עסקי, ניהולי ואישי במטרה להעשיר את העובדים והמנהלים בכלים חדשים של חשיבה ופעולה ולקדם את יכולות העסק בכל הרמות.
 • חניכה עסקית – ליווי ניהולי לבעלי תפקידים בכירים בארגון.
 • פיתוח יכולות אישיות : שיפור המוטיבציה והרצון להצליח, טיפוח מנהיגות, שיפור מיומנות ניהול ועבודה בצוות, ניהול זמן, ניהול מו"מ, טיפוח איכויות אישיות – אסרטיביות, שפת גוף, לבוש וגינונים, סגנון דיבור.
 • ניהול חוגי איכות ושיתוף עובדים בניהול  "צוותי איכות" הנפגשים על בסיס קבוע לצורך דיון בבעיות בנושא איכות ופריון עבודה ומציאת פתרונות הולמים.
 • מעגל השיפור של דמינגניהול איכות כוללת TQM – שיטה ליצירת שיפור מתמיד בייצור, בשירות וביחסי האנוש הפנימיים והחיצוניים לארגון. 

ניהול מש"א בעסקים משפחתיים

ניהול מש"א בעסק משפחתי באמצעות מיקור חוץ מבטיח ניהול ענייני ויעיל שאינו מושפע מהיחסים האישיים בין בני המשפחה, כולל: הגדרת תפקידים וחלוקת תפקידים, קביעת קריטריונים למילוי כל תפקיד, שיתוף בני משפחה ועובדים בניהול, קביעת שיטות להערכה ותגמול עובדים ועוד.

בנוסף, מנהל חיצוני יפעל במקצועיות ובאובייקטיביות גם במקרים רגישים כמו הצורך בפיטורי בן משפחה, פרישה של דור המייסדים, ניוד עובדים, שילוב עובדים שאינם בני משפחה וכדומה.

אולי יעניין אותך גם :

גיוס עובדים שבאמת יענו לצרכים של העסק שלך

צומת גיוס והעסקת עובדים ומנהלים

חברת כוח אדם שמגייסת עובדים מאושרים לעסק שלך

 

המומחה בדרך אליך!

השאר/י כאן את פרטיך ונקבע לך פגישת אבחון ראשונית

ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי
Call Now Button