אימון אישי – Personal Coaching

אימון אישי

קואצ'ינג אישי הינו חינוך להתפתחות אישית ומקצועית. לכל אחד מאיתנו יש חזון, חלומות המשקפים שאיפות כמוסות, משאבים, יעדים ומחסומים, אך לרובנו אין הזדמנות להתמקד בהם ולהשיג תוצאות בהתאם. אימון אישי הוא תהליך המפתח ומעצים ביצועים בכל תחומי החיים : למצוא עבודה ולשנות קריירה, קריירה ויכולות ניהול, לעבור משכיר לעצמאי – ולהיפך, להתקדם, לפרוץ קדימה, להצליח בתפקיד חדש, איכות חיים והנאה, זוגיות ומשפחה, חיי חברה, גוף ובריאות, צמיחה אישית, בניית בטחון עצמי ואסרטיביות וכו'.

אימון אישי | שטרן יועצי ניהול

אימון אישי | שטרן יועצי ניהול

האימון מתנהל כשיחה בין המתאמן המציג מטרות, לבין המאמן המספק כלים להשגתן. האימון מאתר עוצמות ויכולות שקיימות במתאמן, ובמהלכו הוא לומד לאמן את עצמו כדי להמשיך במטרותיו גם בתום האימון. אימון מתבצע בשיחה של שעתיים עד שלוש שעות פעם בשבוע, בסיומה רושם המתאמן משימות לביצוע. המאמן מפעיל מיומנויות הקשבה, הנעה לפעולה (עבודה עצמית, זיהוי יכולות, לימוד השימוש בהם, לימוד איך להתמודד עם קשיים, התארגנות וקבלת החלטות), תמיכה ומשוב על הישגים על מנת למקסם את תוצאות המתאמן. מפגישה בודדת ועד ליווי בתהליך.

חזון אישי – תמונה עתידית של חיי המתאמן, שאותה הוא רואה בעיני רוחו. התמונה כוללת דימוי עצמי וסביבתי לעתיד ומעוררת בו השראה ומוטיבציה לפעול כדי להגשימה. החזון הוא רב – עוצמה, חושי, מלהיב, ממגנט, ומעורר את רצונו של המתאמן לממש את התמונה. החזון מציע ללקוח כיוון ויכול להעניק משמעות לחייו.

מה יוצא לך מזה? מאמן אישי עוזר לך לקבל החלטות. בזכותו אתה יכול לדבר בקול רם על מה שמציק לך. הוא לא מומחה לעסקים. הוא בסך הכל מוציא את הטוב שבך. בעזרתו אתה לומד לחשוב בצורה מסודרת. באימון אתה משתדל למען עצמך, מועצם, מברר חזון אישי ולחיים, בונה את המסוגלות והביטחון להצליח, ומחולל שינוי במציאות חייך. האימון מביא ל"פריצת דרך אישית" – למעשה זוהי הדרך שמביאה אותנו לדרך חדשה ורצויה שהייתה חסומה בפנינו בעבר ובהווה אבל לא בעתיד. שלוש שעות בשבוע, או שעה ביום, זה רק אתה והוא. יש עיסוי טוב מזה לנשמה שלך?

לחץ כאן למאמר על ייעוץ לעסקים קטנים

0 תגובות

השאירו תגובה

מעוניין להצטרף לדיון?
תרגיש חופשי להשתתף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.