ייעוץ עסקי / ייעוץ ארגוני / ייעוץ ניהולי

הגדרת חזון אישי – תמונה עתידית של חיי אדם, שאותה הוא מדמיין ורואה בעיני רוחו. התמונה כוללת דימוי עצמי וסבבתי בעתיד ומעוררת בו השראה ומוטיבציה לפעול על מנת להגשימה. החזון הוא רב – עוצמה, חושי, מלהיב, ממגנט ומעורר את האדם לממש את התמונה. החזון מציע לאדם כיוון ויכול להעניק משמעות לחייו.

הגדרת חזון לעסק / חברה – עונה על השאלות לשם מה קיים עסק או חברה ? מי המטרה ? מה אנו רוצים ליצור / לפתח / להקים בארגון ? מה היית רוצה שיחשבו אנשים כשישמעו את שמו של עסקך ? ארגונים רבים, קטנים וגדולים, מוקמים מתוך מטרה צרה של "לעשות כסף", אבל עסקים קטנים ובינוניים וחברות, מתקדמים בטווח הארוך רק אם עומדת לנגד עיני מנהליהן המטרה שלאורה פועל הארגון. מטרה זו גוזרת מתוכה את ההנחיות הכלליות שלאורן פועל הארגון, כלומר את האסטרטגיה העסקית שלו.

הקמת עסק יזמות ופיתוח עסקי – הקמת עסק ופיתוח עסקי הם עסק מורכב, איתנו – זה עסק כדאי . נספק לך ייעוץ מקצועי וליווי מהתוכנית העסקית, דרך כל שלבי התכנון והיישום – בהצלחה בצמיחה!

יזמות עסקית, פיתוח עסקי, שיתוף בעסקים – בהקמת עסק חדש או פיתוח עסק קיים, לרבות מחלקה חדשה, השתלטות על פעילות עסקית חדשה, מעבר או כיוון חדש – אנו מסייעים בקבלת הלוואה, ופועלים לפיתוח עסקי ויצירת הזדמנויות עסקיות: מיזוג או איחוד כוחות, גיוס זכיינים והקמת רשת סניפים / חנויות קמעונאיות, פתיחת צינורות שיווק והפצה למוצרים, רעיונות לפיתוח מוצרים ושירותים חדשים (הגדלת מגוון "מוצרים שירותים ופעילויות"), שיפור איכות המוצר, קבלת בלעדיות לשיווק מוצרים או למתן שירות (כולל קבלת סוכנויות מחו"ל), מעורבות קהילתית, הקמת מועדוני לקוחות ותפעולם ופיתוח שווקים לחו"ל.

מרעיון להקמת עסק – בשטרן יועצי ניהול אנו מלווים הקמת עסק מהרעיון ועד ההגשמה. הייעוץ והליווי כוללים הגדרת המטרות והיעדים ופירוט השיטות להשגתם. לפני הרצת רעיון במסלול היזמות חשוב לבצע בדיקת היתכנות ראשונית, הבוחנת אם קיים בסיס עסקי ליוזמה, ומקנה ליזם הבנה לגבי ההשקעה והמחויבות הנדרשות לעסק לאורך זמן.

בדיקת כדאיות כלכלית – המתבצעת בעזרת היועץ העסקי שלנו, מאפשרת להעריך את מידת כדאיות פתיחת העסק או הרחבתו ע"י הערכת ההשקעה הנדרשת, ניתוח ההוצאות וההכנסות הצפויות ומציאת נקודת האיזון של העסק. בתום הבדיקה יקבל הלקוח הערכה על התנאים הדרושים להצלחת הרעיון העסקי שלו והפיכתו לעסק.

מיומנויות ניהול העסק, פיתוח עסקי – אבחון יכולות, מתן הכוונה או הדרכה ושיפור יכולות, "מתן ארגז כלים", בניית בקרות ניהוליות, כניסה לתהליך אימון עפ"י הצורך. זיהוי ומימוש הזדמנויות עסקיות.

ניהול מסחרי / התנהלות מסחרית – טכניקות ניהול משא ומתן, עבודה עם לקוחות, עבודה עם ספקים וקבלני משנה, התקשרויות וחוזים.

הליווי מתבצע משלב הרעיון ועד ניהולו השוטף של העסק – תהליכי עבודה, ניהול : כספי, השיווק, המשרד, הייצור, אחזקה, הבטחת איכות, ביקורת איכות, הפצה ומחסן, התקנות, פרויקטים, לקוחות, עובדים, המידע בארגון, גביה מלקוחות ועוד…

0 תגובות

השאירו תגובה

מעוניין להצטרף לדיון?
תרגיש חופשי להשתתף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.