פתרונות ניהול מתקדמים לעסקים קטנים ובינוניים

ייעוץ, ניהול ואימון לעסקים * סינרגיה בין תחומית

פתרונות ניהול – ניהול בתנאי שוק משתנים במהירות הוא אתגר רציני. לעיתים יש לך צורך בסיוע מיידי לזמן קצוב, כדי לארגן את העסק, כדי לטפל באותם תחומים שאינך שולט בהם מקצועית.

באנו, סייענו – הצלחת !

שטרן יועצי ניהול מעמידים לרשותך כלים לסייע בידך לשפר את תוצאות העסק, או להקים עסק חדש כראוי. אנשי מקצוע מיומנים עם ידע רב וניסיון, ילווך לתקופה מוגדרת מראש, עד אשר מסלולי הצמיחה והרווח יהיו ברורים והעסק ינוע עליהם מהר וביעילות.

שרותי תדמית שיווק ופרסום, מכירות, יחסי ציבור, זהות ארגונית, עיצוב תעשייתי

תחקיר יסודי על העסק שלך, יחשוף בפניך עובדות רבות שלא היית מודע להן! הבהרת החוזקות, החולשות, ההזדמנויות והאיומים (SWOT), תניח את התשתית לגיבוש האסטרטגיה של העסק, בהגדרת החזון וגזירת השליחות, נגבש ביחד את התוכניות השיווקיות והדרך ליישמן.

מיצוב העסק, מיפוי זירות הפעולה שלו וטיפול אינטנסיבי במכירות ובמבצעיהן מחד גיסא, והאשראי, יציבו את העסק על פלטפורמה מקצועית נאותה.

המושגים: מיתוג, זהות אירגונית, מערכת ניהול יחסי לקוחות (CRM), אינם ערטילאיים. כל עסק זקוק להם במינונים נכונים. רבים מדי העסקים התועים וטועים במבוכי הפרסום והפקותיו, בעקלתוני קידום המכירות, בנפתולי יחסי הציבור והקשרים עם כל ערוצי המדיה ולא פחות חשוב – המימסד.

עיצוב תעשייתימסחור חזותי, עיצוב המוצר, אריזות, עמדות מכירה ועוד, גם הוא תחום מקצועי מאוד הדורש התייחסות ראויה. אחד התחומים המתסכלים ביותר כיום הוא תחום המיחשוב, ניהול המידע, הקמת בסיסי נתונים, הטמעת תוכנות והפעלתן היעילה ובמיוחד גיבוי בזמן אמת.

שרותי ניהול, ארגון וייזום

כמנהל מסור מוכרת לך בוודאי ההרגשה שחסרות לך כמה שעות טובות ביממה. העבודה הקשה מצאת החמה ועד צאת הנשמה, אינה מכסה את כל תחומי הניהול ואינך מגיע לרבים מסעיפי הטיפול והניהול ברשימות המעקב שלך…

בדיוק בנקודה זו אנו נכנסים, להשלים אותך ולהביא את העסק לזרימה יעילה הנוגעת לכל הבטי הניהול – פתרונות ניהול, הארגון, והייזום, באופן שוטף. ניתן לחלק את תחומי האחריות הניהולית, כדי לפנות את עיקר מאמציך לאותם תחומים שבהם יש לך השפעה מכרעת.

בכל השאר אנו יכולים לסייע:

ניהול ארגוני

שיגרת העסק

"שיגרת" העסק – ישיבות ניהול ותאום, מעקבי ביצוע, בקרה ואבטחת איכות, ניהול כוח אדם, שימוש במיקור חוץ, הדרכה, מערכת תיגמול והנעה, טיפוח גאוות יחידה ויחסי אנוש. ייזום עסקים חדשים, שותפויות, המצאתיות ואפילו פטנטים, התייעלות מתמדת, סיעור מוחין, ייעול ושיפור שיטות ותהליכי עבודה.

תכנון על כל היבטיו

תכנון על כל היבטיו – ארגון מערכי המפעל – הייצור, תכנון פיקוח ייצור, פרויקטים, שירות וגידולים (תפ"י, תפ"פ, תפ"ש, תפ"ג), הפעלת קבלני משנה, ארגון מערכי האריזה, השינוע והאחסנה, המחקר והפיתוח, קשרי ספקים, מדיניות מלאי וחלפים, אספקה ללקוחות, השרות על כל רכיביו (CRM).

לוגיסטיקה

לוגיסטיקה – הגדרת מדיניות מלאי, ניהולו ועיתודו, בניית עצי מוצר ותמחור, איתור ספקים, מכרזים, רכש מקומי ובחו"ל, אנליזות תיפעול, תחזוקה שוטפת, אחזקה מונעת, הפעלה וטיפול בציי רכב, הפצה אופטימאלית ועוד.

ניהול פיננסי

ניהול פיננסי – אשראי ספקים, אשראי לקוחות, יחסי גומלין עם הבנקים, בארטרים, מינוף עסקי, ייעוץ ותכנון מס, הנח"ש, השקעות, כל רכיבי התימחור וההמחרה, שכר עבודה, שכר ייעוץ, ביטוח, שיתופי פעולה אסטרטגיים ובכלל זה גם איתור שותפים חדשים.

אבטחת איכות

אבטחת איכות – בקרת איכות ייצור, בקרת איכות עבודה ונוהלים, תקינה על פי תקנים ישראלים ובינלאומיים (ISO), שיפור מתמיד והתייעלות, שיפור כושר התחרות כלפי השוק המקומי ובשווקי חו"ל.

שיטת השירות

השרות שלנו הוא רב גווני – החל מייעוץ אישי ונקודתי ועד גיבוש צוותים ייעודיים לעמידה במטרות התכנון.

השרות של שטרן יועצי ניהול יכול להינתן עבור שכר טירחה (ריטיינר חודשי) או בכל שיטת שכר אחרת הנוחה לעסק. יותר מזה, אנו מוכנים להגדיר חלק משכר הטירחה במוטה הצלחה.

עם שטרן יועצי ניהול ניתן להתאמן בשיטות ניהול מתקדמות, לקבל שירותי חונכות עסקית, לקבל פתרונות ניהול, להקצות מומחים שלנו לטיפול בבעיות מיוחדות, או ניהול פרויקטים, גם בשיטה המכלולית (TURN KEY).

איך מתקדמים?

כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלי לטלפון : 4710764 – 054 ואשמח לתאם פגישת הכרות ראשונה ללא התחייבות. ניתן גם לפנות ב צור קשר

בתנאי אי וודאות, לא די באינטואיציה שלך. שטרן יועצי ניהול יעמידו לרשותך את הסיוע הטוב ביותר להצלחה, ההצלחה שלך!

כל התירוצים אזלו. העתיד כולו בידיים שלך!

לא מחר – היום! לא אחר כך – עכשיו, כן ברגע זה!

אולי יעניין אותך גם :

פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות וללא עלות – הזמן עכשיו!

ייעוץ עסקי

ייעוץ ניהול

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים