התקשרו עכשיו!

הנך כאן:

יועץ עסקי רב תחומי

פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום הזמן עכשיו!

תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה :

יועץ עסקי רב תחומי – תחומי הפעילות של שטרן יועצי ניהול מקיפים את מרב השירותים הנחוצים לעסקים בישראל. פעילותנו מספקת עוגן יציב של סיוע מקצועי, הכוונה ומתן כלים חיוניים להצלחת העסק. השרות ניתן לכל סוגי העסקים ובכל שלב בחיי העסק – יזמות ופתיחת עסק חדשהתרחבות ושדרוג עסק קייםשינויים ארגוניים או הבראה ושיקום של עסקים במשבר. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו טכניקות מגוונות של ליווי ופיתוח עסקי רב-תחומי ובהן : ייעוץאימון, חניכה, ליווי מנהלים והנהלות, ביצוע פרויקטים בשיטת Turn Key וניהול במיקור חוץ ע"י מומחים מקצועיים בתחומים שונים, כמו: ארגון וניהול, כספים, שיווק ומכירות, תפעול ולוגיסטיקה וכדומה. כל שרותינו מוצעים לאורך תקופה או באופן נקודתי בהתאם לצורך.

קידום וייעול עסקים

אנחנו, בשטרן יועצי ניהול, מתמחים בקידום עסקים מכל סוג ובכל סדר גודל, במטרה לאפשר לעסק לפרוץ קדימה ולמקסם את יכולותיו. הייעוץ מותאם באופן מיטבי לצרכי העסק ולשלב בו הוא נמצא – החל מייזום והקמה, דרך שיפור התפעול, פתרון בעיות ואפילו רה-ארגון אם נדרש, ועד הרחבת העסק וניצול הזדמנויות עסקיות. מאות לקוחות מרוצים מכל ענפי המשק הם ההמלצה הטובה ביותר שלנו! קרא /י מה הם אומרים עלינו.

השילוב של שרותי ייעוץאימון וניהול תחת קורת גג אחת מאפשר לכל עסק לקבל את התמהיל המדויק של שירותים בהתאם לצרכיו. השרות ניתן במסגרת אחד משלושה המסלולים או שילוב שלהם, לפי בחירת הלקוח : ייעוץ עסקי רב-תחומי, אימון מנהלים ועובדים, שרותי ניהול במיקור חוץ (Outsorcing).

אולי יעניין אותך גם :

ייעוץ ארגוני

ייעוץ פיננסי לעסקים

ייעוץ שיווקי לעסקים

ייעוץ בהנדסת תעשייה וניהול

אימון אישי למנהלים

ניהול במיקור חוץ – פיתוח עסקים בינוניים

ייעוץ עסקי רב תחומי – אנו מספקים לבתי עסק שרותי אבחון, ייעוץ ומתן כלים מקצועיים, במטרה לשדרג את כל היבטי הפעילות העסקית. התוצאה: ייעול של תהליכי העבודה, הידוק הבקרה הניהולית ושיפור הביצועים הכלכליים של העסק.

אימון מנהלים ועובדים – שרותי האימון שלנו מעניקים "ארגז כלים" מעשי, שיעשיר את דרכי החשיבה והפעולה של מנהלי הארגון ועובדיו, יחולל רוח של חדשנות ומוטיבציה וישפר את הישגי החברה בתוך זמן קצר.

ניהול במיקור חוץ – אנו מעמידים לרשותך שרותי ניהול חיצוניים מגוונים, שיאפשרו לעסק שלך להתמקד בתחום התמחותו מבלי לבזבז משאבים על תפקידי ניהול. השרות מקנה לעסקים ניהול מקצועי ואיכותי, תוך חסכון משמעותי בהוצאות, זמן עבודה וכוח אדם.

 

המומחה בדרך אליך!

השאר/י כאן את פרטיך ונקבע לך פגישת אבחון ראשונית

ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי
Call Now Button