התקשרו עכשיו!

הנך כאן:

אימון לעסקים משפחתיים – Family Business Coaching

פגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום הזמן עכשיו!

תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה :

מה מיוחד באימון לעסקים משפחתיים – חברות משפחתיות?

אימון לעסקים משפחתיים – אימון לעסקיים משפחתיים נוגע ב"שני הכובעים" של העסק המשפחתי: ההיבט העסקי – ניהולי מצד אחד ומערכת היחסים המשפחתית מצד שני. שתי המערכות עלולות לא פעם להימצא במסלול התנגשות, הפוגע בניהול העסק ומקשה על העברתו לדור ההמשך.

אנו בשטרן יועצי ניהול צברנו ניסיון רב באימון עסקים משפחתיים, שמטבע הדברים הוא רגיש וטעון יותר מאימון עסקי רגיל. שיטות האימון שלנו מספקות כלים לתקשורת בונהיצירת חזון משותף ופתרון קונפליקטים, באופן שמאפשר את הגשמת מטרות העסק לצד השמירה על יחסים תקינים בין בני המשפחה.

מאמן עסקי משפחתי – אימון עסקי משפחתי

עסקים בבעלות משפחתית המנוהלים "מבפנים" עלולים להיות מושפעים מאינטרסים אישיים של בני משפחה מעורבים, הפוגעים ביעילות העסק. לעומת זאת, מאמן עסקי משפחתי הוא גורם אוביקטיבי, אשר לוקח על עצמו את הגיבוש וההובלה של החזון העסקי, בונה "אמנה משפחתית" המגדירה בצורה מסודרת את ההסכמים וההבנות בין בני המשפחה וקובע מנגנונים לביצועה. מאמן עסקי משפחתי מאפשר ליצור גבולות ברורים בין המשפחה לעסק, ובכוחו להתמודד באופן מקצועי עם אתגרים אופייניים לעסק משפחתי כמו הובלת שינויים, תקשורת בין-דורית אפקטיבית, הובלת מהלכי שינוי והתחדשות, הסדרי פרישה לדור המייסדים ועוד.

ייעוץ לעסקים משפחתיים

כיצד מתבצע אימון עסקי משפחתי – חברה משפחתית?

המתכונת הינה בדומה לאימון עסקי רגיל – סדרה של פגישות בנות שעתיים עד שלוש שעות לאורך מספר חודשים, אך שיטות הטיפול שונות במקצת. כאשר מדובר על עסק משפחתי, ייבחנו לעומק לא רק התפקוד של העסק, מטרותיו ורווחיו, אלא גם היחסים, ההירארכיות והבדלי העמדות בין "הנפשות הפועלות". האימון יטפל בסוגיות כמו נקודות מבט שונות של הדור הצעיר והמבוגר, חדשנות מול שמרנות, חלוקת עבודה, הצבת גבולות, תהליכי שינוי ועוד. בסופו של התהליך יגיעו המשתתפים אל נקודת האיזון בין תחושת החום והביטחון שמספקת האווירה המשפחתית לבין התנהלות עסקית מקצועית ואיכותית.

אולי יעניין אותך גם :

ייעוץ לעסקים משפחתיים

ייעוץ פיננסי לעסקים

ייעוץ לעסקים משפחתיים וניהול כלכלת המשפחה

ניהול כלכלת המשפחה

האמנה המשפחתית

עסקים משפחתיים – דור הולך ודור בא, או שלא…

ניהול עסק משפחתי

ניהול עסקי משפחתי – משק חקלאי רווחי – איך ניתן?

אימון אישי מנהלים

מנכ"ל / סמנכ"ל במיקור חוץ

מהו אבחון ארגוני?

המומחה בדרך אליך!

השאר/י כאן את פרטיך ונקבע לך פגישת אבחון ראשונית

ללא תשלום וללא התחייבות!

ייעוץ עסקי
Call Now Button