פגישת ייעוץ – ראשונית ללא תשלום, הזמן עכשיו!

פגישת ייעוץ – תן לעסק שלך את הדחיפה שהוא זקוק לה. היועצים שלנו יגיעו אליך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר הפגישה נבנה עבורך תוכנית עבודה מעשית לקידום העסק, כולל הצעת מחיר ולוח זמנים לביצוע.

לתאום פגישה : 7432386 – 09 

מתי לאחרונה קיבלת מבט מקצועי מבחוץ על העסק שלך? מתי יצא לך לשמוע כיווני חשיבה חדשים ומעשיים שייקחו את הפעילות העסקית שלך קדימה?

אנחנו פותחים לך דלת להזדמנות עסקית, ללא תשלום ולא התחייבות! פגישת היכרות מעמיקה עם המומחים שלנו, אצלך בעסק או אצלנו במשרד.

פנה עכשיו וקבל פגישת ייעוץ ראשונית של עד שעתיים, להיכרות עם העסק ופעילותו, אבחון בסיסי וקבלת הכוונה לצעדי שיפור והתייעלות.

תוצאות פגישה זו הן בסיס לתהליך אבחון מקיף הכולל :

  • ביצוע ראיונות עם בעלי התפקידים השונים בארגון (ניהול, כספים, הבטחת איכות ובקרת איכות, שיווק ומכירות ,שירות וגביה, ייבוא, קמעונאות, פיתוח עסקי, תפעול ולוגיסטיקה, מיזמים וניהול פרויקטים וכדומה).
  • מיפוי המבנה והסביבה הארגונית הקיימת.
  • לימוד תהליכי העבודה והפעילויות העיקריות.
  • ניתוח נתונים כמותיים וכספיים בחתכים שונים.
  • ניתוח בקרות ניהוליות קיימות.
  • הגדרת יעדים רצויים.
  • הכנת דוח מסכם – מסקנות והמלצות על שינויים נדרשים לצורך השגת היעדים שהוגדרו.
  • פגישת הנהלה – הצגת הממצאים, עריכת דיון וקבלת החלטות לגבי יישום ההמלצות.

שטרן יועצי ניהול מביאים עמם לפגישה ניסיון מקצועי של למעלה משלושה עשורים בקידום עסקים והצלחות מוכחות בשטח. הודות לכישורים המקצועיים שלנו אנו יכולים להעמיד לרשותך מגוון רחב של פתרונות המותאמים לצרכיך ולמטרותיך העסקיות:  יזמות, הקמת עסק חדש, ייעול והרחבה של עסקים קיימים, טיוב והשבחת עסקים, טיפול בעסקים משפחתיים, ניהול במיקור חוץ, ייעוץ רב-תחומי בכל רבדי הפעילות  העסקית, אימון אישי וניהולי ועוד.

תיאום פגישת ייעוץ והכוונה

יש לכם הרבה שאלות? לא יודעים איך להתחיל? הזמינו אותנו לפגישת ייעוץ ראשונית בה תוכלו לשאול את כל השאלות. תקבלו דרכי פעולה מומלצים בהתאם לצרכים ואופי הארגון שלכם. מומלץ להזמין לפגישה עם ההנהלה או מקבלי החלטות כדי לצאת עם תכנית עבודה.

לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה – צור קשר

אולי יעניין אותך גם :

מהו אבחון ארגוני?

ביקור יועץ עסקי מומחה אצלך בעסק – אבחון מהיר של בעיות והמלצות לפתרונות

ייעוץ עסקי רב תחומי